Aktuality

Od posledního reportu z koncertu uplynulo téměř 1,5 měsíce. Tato odmlka byla způsobena několika faktory o kterých se nemá cenu obšírněji rozepisovat. Nicméně mám od jisté doby silný pocit, že fanouškům a pořadatelům dlužíme alespoň stručné vysvětlení a jednu velkou omluvu. Vezmu to popořadě dle koncertů, který jsme nebyli schopni odehrát.

16.11.2012 Chrudim - Revolution Gig

Velice jsme se těšili na tuhle akcičku, tím spíš, že to byla zřejmě poslední příležitost zahrát si v nezapomenutelném prostředí klubu Džunderground. Někdy věci nejdou tak, jak bychom zrovna chtěli a tak jsme se, vzhledem k indispozici jednoho z členů kapely a tedy celé kapely, rozhodli koncert neodehrát. VŠEM co přijeli na zavíračku klubu Džunderground SE OMLOUVÁME. Pokud můžem Vám, nebo pořadatelům tento výpadek vynahradit pak budeme moc rádi za podněty.

1.12.2012 Svitavy - klub Tyjátr

Jsou věci, které člověk neovlivní a jednou z nich je zdraví a to je důvodem, proč jsme museli na poslední chvíli zrušit naše vystoupení v klubu Tyjátr. Danou situaci jsme následně řešili alternací na postu budbeníka. Hostem v kapele je Jarda Smetana a nutno podotknout, že vzhledem k vražednému času, který dostal na nastudování setu, se zhostil své úlohy nad očekávání dobře. Koneckonců jste mohli posoudit 8.12.v Martině na Kanalparty XI., 14.12. v Brně na "narozeninovém fikniku" Blechy a Máry, nebo téhož dne v Moravské Třebové.

Tomovi přejeme, aby všechny starosti brzy pominuly a jeho potomkovi Matyášovi přejem sílu a zdraví.

Tím bych zřejmě uzavřel pro kapelu složitý měsíc. Jedeme dál. Zachovejte nám přízeň a těším se na příští akci, kterou je "Vánoční fest aneb End of the world párty". Myslím že hudebně to bude velice výživná akce a pokud máte uši otevřené nejenom pro punk, tak bychom se tam měli potkat a ten konec světa náležitě zapít.

Werglůw Pjos
(c) 2012 - 2021, B.A.D., LTS-Computer