Aktuality

Děkujem všem, kteří se podíleli na programu, organizaci a úklidu akce Underground II. Bez Vás by to nešlo...

Apropos, zbyla jedna bečka, kterou musíme do pátku vrátit plnou, nebo prázdnou (DEAD OR ALIVE). Máte někdo nápad co s ní?

 

přídavek: z dílny kapely Aposepsis dodatečně umisťuji upoutávku na Underground II

 

UNDERGROUND 2 aneb Ze starých pověstí moravských

Upraveno:

a V zemi dávno Bohem zapomenuté, jež slove od pradávna Morava a jež se rozkládá za šesti sty šedesáti šesti horami a dolami, tam žila kdys v osadě s názvem Třebová bájná pětihlavá bestie zvaná Werglův pjos. A že to nebyl jen tak ledajaký pjos! O co méně štěkal, o to více se jeho kousavá ironie zažírala do mozku lidem, kteří neměli ani ponětí.

Jednoho ne příliš pěkného dne se pjos, veden kolektivním vědomím svých pěti hlav, rozhodl učinit něco ku prospěchu a blahu svých současníků: začal organizovat pravidelné multikoncertíky, na nichž vystupovali nejzajímavější objevy tehdejší podzemní hudební scény. A tak se stalo, že se hned ve druhém díle seriálu vyskytla hudební infekce zvaná APOSEPSIS. Tou se při styku nakazili všichni, kdož byli tou dobou přítomni v místní infúzní stanici KF Music Club a jestli nezemřeli, žijí tam tito pacienti dodnes.

A zde končí všechny historické stopy a záznamy, stejně jako zde končí tato prastará báje o původu druhů v Moravské Třebové. Ostatně, přijďte se o tom sami přesvědčit již tuto sobotu na vlastní zraky a slechy!

Werglůw Pjos
(c) 2012 - 2021, B.A.D., LTS-Computer