Aktuality

14. - 15.6. 2013 aneb 4 vystoupení v doprovodu kamer

Kapela o víkendu odehrála 4 koncerty, ze kterých byl natočen materiál a sejmut audio záznam, takže brzy budete moci shlédnout další klipózu, tentokráte se "živým" zvukem. Kamery se ujali naši dva kosí bratři Oldman a Newman. Záznam zvuku byl pořízen díky zapůjčení nahrávacího zařízení od pana zvukaře Romana Juriše ze zvukařské firmy ZVUČENÍ . Tímto děkujeme!!!

A co v klipu uvidíte? Sestřih z vystoupení na motosraze v Červené vodě, společného koncertu se Slobodnou Európou v Olomouci - S-Cube, dále z vynikající akce Hustoles IV. a Dejchánku V. na ranči v Bratrušově.

O tom, že to byl náročný víkend není pochyb a připomínkou je mi pořádnej duňák v hlavě. Nejtvrdší motorkáři se sjeli na akci v Červené vodě.  Poznal jsem to podle kamených výrazů zúčastněných a tím že na to úplně sr*li. Lájoš koncert okomentoval slovy, že to tam vypadá, jako na vinobraní, kam nepřivezli víno. Nutno podotknout, že jsme tam hráli poměrně brzy, tak doufám, že se to ve finále rozjelo. Koncertem se Slobodnou Európou v podniku S-Cube v Olomouci jsme uzavřeli páteční etapu. Sobotu jsme zahájili akcí zvanou HUSTOLES IV., kterou pořádají ALC TEAM v Albrechticích nad Orlicí. Parádní počásko, skvělej areál, skvělá dramaturgie a beztarostný punkrockový mejdlo. To je prostě Hustoles. Určitě doporučuji!

Vagiho Dejchánek Fest byl poslední z víkendové šňůry a za sebe můžu říct, že koncert to byl provedením zřejmě nejlepší. Domů jsme se dostali snad někdy v 5, následovala porada výrobního štábu v hospodě "u koule", kde jste nás mohli zastihnout ještě v odpoledních hodinách. Toliko report z víkendového tour, jdu si pro obklad na hlavu.

lánku

Werglůw Pjos
(c) 2012 - 2021, B.A.D., LTS-Computer