Aktuality

1.9. jsme se důstojně rozloučili s prázdninama a doprovodili jsme naše kámoše Libora Koutného a Peťu toho času Horáčkovou přímo do chomoutu a pod čepec.

Akce Rockové loučení s létem proběhla v krásném areálu podhradí Podštejnu. Parádní čas, který nám pořadatelé věnovali, stejně jako partička Rádio Jerevan zajistili, že fanoušci byli zahřátí na provozní teplotu. Koncert nás tedy nažhavil jak Aldovy lampy v nově opraveném zesáku. Tímto děkujeme pořadatelům, všem co na tuhle akci dorazili a v neposlední řadě těm, co podpořili kapelu Werglův pjos koupí nové desky "Memento doby"!

I přez bleskurychlý přesun do Radkova jsme obřad Libora a Peti nestihli, nicméně veselka si nezadala s leckterým festivalem co do počtu lidí. Hrálo se na návěsu kamionu, o doprovodný program se staral bravurní kouzelník, k poslechu a tanci hrála (nejen) kapela Werglův pjos. Pilo se a jedlo až do svítání, prostě svatba jako řemen. A jak to tak bývá, z každé svatby by měla vzejít další svatba, tak jsme tam nechali Lájoše. Kdo tam nebyl neuvěří. Zní to jako z pohádky ale bylo to tak. Tímto přejeme novomanželů hodně štěstí a ze pár malých punks.

Werglůw Pjos
(c) 2012 - 2021, B.A.D., LTS-Computer